SORUNU ANLAMAK

Öncelikle görüşmenin amacı, problemi anlamak, çözümü için gerekli yol olacak çalışmayı, davayı ya da problemin çözümünü üstlenip üstlenemeyeceğimizi saptamaktır. Avukatlık ücretleri parametredir. Ancak biz değişkenler dahilinde, ücretleri, farklı ölçütlerle iş sahibine makul hale getirmek eğilimindeyiz. Bu aşamada ileride sürprizlerle karşılaşmamak için bütün masrafları da öğrenme şansınız olacaktır. Ücret ve ayrıntılar için arayın görüşelim.

 

  BİRLİKTE ÇALIŞMAK

Birlikte çalışmaya karar verdiğimizde karşılıklı olarak siz ya da temsilcileriniz ile bir araya gelerek gerekli olan belgeler, mali konular ve çalışma biçimi ile ilgili bilgileri paylaşabiliriz.

Unutmamak gerekir ki problem size aittir. Bize problemi tam anlamıyla anlatmanız, bilgileri noksansız vermeniz gerekmektedir. Bu aşamada biz sizin hangi bilgileri sağlayabileceğinizi, lehe ve aleyhe olan durumları saptar çözüm stratejimizi belirleriz. İletişim Bilgilerimiz için tıklayınız.

 

SORUNA İLİŞKİN SENARYOLARI AÇIKLAMAK

Sizin anlatımlarınızdan çıkarttığımız sonuçlar bizim açımızdan oldukça önemlidir. Biz yasal bir problemin hayatın en kötü problemlerinden biri olabileceğinin farkındayız. Bilinmezlik ürkütücüdür. Biz gerçekçi bir değerlendirme ve yorumla en kötü ve en iyi durum senaryosunu belirleyerek, bu amaca nasıl ulaşılabileceğini anlatmanın en doğru teknik olduğuna inanmaktayız. Yerel olarak insanların öncelikle aradığı silifkede en iyi avukat bulmak bilincinde olduğu için işlerimizi büyük bir titizlikle ve özveriyle yerine getirmeye çalışmaktayız.

 

 İNOVASYON

Hukuk alanında inovasyonun gerekliliği oldukça açıktır. Kemikleşmiş, sıradan farklılık yaratmayan teknik, uygulama ve organizasyonlar başarıya ulaşmada sorunlar yaşatmaktadır. Yeni fikirlerin, yeni hizmetlerin değer yaratan çıktılara dönüşmesi hukuk alanında da kendini göstermelidir. Yeni ve yaratıcı hukuksal fikirlerin katma değer yaratan ve sonuca giden bir hizmete dönüştürülmesi amacımızdır. Ofis olarak işte bu bağlamda ve bilhassa noktasal alanlardaki deneyim, fikir ve tekniklerimizi teknolojinin de yardımı ile hukuk inovasyonu olarak sunmaktayız. Sorunun çözümündeki avukat, proje ortağı, danışman gibi bütün aktörlerin katılması ve üstlendikleri sorumluluk ofisin inovasyon yeteneğini artırmaktadır. Yeni fikir ve tekniklerin sonuca daha süratli ve etkin ulaşabilmenin önemli bir yolu olduğuna inanmaktayız. Yerel olarak insanların öncelikle aradığı silifkede en iyi avukat bulmak bilincinde olduğu için işlerimizi büyük bir titizlikle ve özveriyle yerine getirmeye çalışmaktayız.